Bir içerik dağıtım ağı (CDN), İnternet içeriğinin hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için birlikte çalışan, coğrafi olarak dağıtılmış bir sunucu grubunu ifade eder. Bir CDN, HTML sayfaları, javascript dosyaları, stil sayfaları, resimler ve videolar dahil olmak üzere İnternet içeriğini yüklemek için gereken varlıkların hızlı bir şekilde aktarılmasına olanak tanır.
CDN hizmetlerinin popülaritesi artmaya devam ediyor ve bugün web trafiğinin çoğu, Facebook, Netflix ve Amazon gibi büyük sitelerden gelen trafik dahil olmak üzere CDN'ler aracılığıyla sunuluyor.

post-38
Ek Ücret Yok

Fiyatlandırmamız, maliyetleri en başından düşük ve uygun fiyatlı tutmak için sınırsız HTTP ve HTTPS isteklerini içerir.

post-50
Düşük Minimum Kullanım

Minimum ücretimiz, toplam hesap trafiği hacmine ve kullanılan diğer hizmetlere göre aylık 4$'dır.

post-39
7/24 Destek

Profesyonel teknik destek ekibimiz hiçbir ek ücret ödemeden tüm müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

post-50
Akıllı bir strateji

İşinizi tam olarak genişletmek için, CDN Hizmetini seçmelisiniz. İşlerine yeni başlayanlar ve makul maliyetlerle büyümek isteyenler, WebYayım’ın uygun maliyetli CDN Hizmeti ile anlaşmalarından bile tasarruf edebilirler.

post-39
Seçim Yapabileceğiniz Esnek Planlar

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok esnek CDN Hizmet planı vardır. WebYayım girişiminizi artırabilir. Müşterilere sınırsız disk alanı, geniş bant genişliği ve eksiksiz e-posta çözümü gibi tekliflerle kolaylık sağlar.

post-39
Dağıtım Desteği

Alıcılara, RIR, IP adresi transferi, IP adresi yayını ve yönlendirmesi ve WHOIS bilgilerinin güncellenmesi konularında yardımcı oluyoruz.

CDN-100GB

$10/Ay
  • 100GB Trafik
  • 7/24 Destek

CDN-250GB

$20/Ay
  • 250GB Trafik
  • 7/24 Destek

CDN-500GB

$105/Ay
  • 500GB Trafik
  • 7/24 Destek

ÇÖZÜMLER


CDN Hizmeti Bunları İçerir


Günlük Yedeklemeler

Webyayım’ı seçerken, basit bir geri yükleme işlemi ile ücretsiz günlük yedeklemeler sağladığımız için web sitenizin ele geçirilmesi, saldırıya uğraması veya silinmesi ile ilgili tüm endişeler ortadan kalkar.

7/24 Destek

Destek ekibimiz, hem yazılım hem de donanımla ilgili problemlerde yılların tecrübesine ve uzmanlığına sahip sertifikalı BT uzmanlarından oluşmaktadır.

Çalışma Süresi Garantili

Kurumsal düzeyde donanım ve en yeni ağ teknolojilerinin yardımıyla,% 99,99 çalışma süresi garantisi sunabiliyoruz.

Yıldırım Hızında

Web siteniz için en hızlı yükleme sürelerini sağlamak için RAID10 yapılandırmasında birinci sınıf, kurumsal düzey SSD’ler kullanıyoruz.

DNS YÖNETİMİ

Barındırma ortamınızdaki tüm DNS verilerinizi yönetme ve kontrol etme yeteneği. Sağlanan kontrol panellerimiz, barındırdığınız her eklenti alan adı için DNS’yi tamamen özelleştirmenize olanak tanır.

GÜVENLİK: TLS / SSL

Size TLS / SSL güvenlik önlemlerini yönetme yeteneği veriyoruz. Bu şifreleme özellikleri, gizli verilerinizin tehlikeye atılmasını önler.