*Linux Plesk Obsidian Bayi Barındırma Paneli tarafından desteklenmektedir

*Favori uygulamalarınızı Uygulama Kasası ile yükleyin

*MySQL Veritabanları ile Sınırsız PHP / HTML Komut Dosyası

*Ücretsiz Sınırsız SSL Sertifikaları

*Sektör Lideri Performans ve Garantili% 99,9 Çalışma Süresi

post-38
Tam iş güvenliği

İnternette iş yaparken, güvenlik tüm işadamlarının temel endişelerinden biridir. WebYayım’da kişisel verilerinizin tam güvenliği sağlanır. Bunun yanı sıra, bu barındırma şirketinin veri merkezi, ayrı soğutma bölgelerine sahip HVAC sıcaklık kontrol sistemleri, sismik olarak çaprazlanmış raflar, mükemmel erken duman algılama ve yangın söndürme sistemleri ile donatılmıştır. Bu tür harika hizmetler hiçbir zaman Linux reseller barındırma şirketlerinden hiçbiri tarafından sağlanmadı. WebYayım’ın planlarını denediğinizde, emin ellerde olmaktan gurur duyacaksınız.

post-50
Süper Ücretli Faturalandırma Çözümleri

WebYayım, HOSTBİLL'İ linux reseller barındırma planınızla birlikte böylece kolay faturalama ve satış çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Bu, otomatik faturalar, fatura sorguları ve diğer tüm mükemmel müşteri yönetimi işlevleriyle sizi güncel tutacaktır. Örneğin, desteğe bir çağrı gönderdiyseniz ve yanıt bekliyorsanız, WebYayım destek üyelerinden bilet güncellenir güncellenmez süper ücretli faturalama çözümü size e-posta gönderecektir.

post-39
Para kazanmanın harika bir yolu

Hiç şüphe yok ki, para kazanmanın mükemmel bir yolu. Aynı zamanda, ücretsiz olarak güvenilir bir linux bayi barındırma hizmeti elde edersiniz. Sadece internet barındırma hizmetiniz için ödeme yapmanız ve gerisini WebYayım gibi özel bir firmaya bırakmanız yeterlidir.

post-50
Akıllı bir strateji

İşinizi tam olarak genişletmek için, linux bayi barındırmayı düşünmelisiniz. İşlerine yeni başlayanlar ve makul maliyetlerle büyümek isteyenler, WebYayım’ın uygun maliyetli bayi barındırma anlaşmalarından bile tasarruf edebilirler.

post-39
Seçim Yapabileceğiniz Esnek Planlar

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok esnek linux bayi barındırma planı vardır. WebYayım girişiminizi artırabilir. Müşterilere sınırsız disk alanı, geniş bant genişliği ve eksiksiz e-posta çözümü gibi tekliflerle kolaylık sağlar.

post-39
Dağıtım Desteği

Alıcılara, RIR, IP adresi transferi, IP adresi yayını ve yönlendirmesi ve WHOIS bilgilerinin güncellenmesi konularında yardımcı oluyoruz.

Linux Plesk Bayi Mini

$5/Ay
 • 25 GB SSD Disk Alanı
 • 1000GB Trafik
 • 25 Plesk Kullanıcısı
 • ÜcretsizSSL
 • 7/24Teknik Destek

Linux Plesk Bayi Business

$10/Ay
 • 50 GB SSD Disk Alanı
 • 10000GB Trafik
 • 50 Plesk Kullanıcısı
 • ÜcretsizSSL
 • 7/24Teknik Destek

Linux Plesk Bayi Pro

$35/Ay
 • 300 GB SSD Disk Alanı
 • Sınırsız Trafik
 • 100 Plesk Kullanıcısı
 • ÜcretsizSSL
 • 7/24Teknik Destek

ÇÖZÜMLER


WİNDOWS RESELLER Hizmeti Bunları İçerir


Günlük Yedeklemeler

Webyayım’ı seçerken, basit bir geri yükleme işlemi ile ücretsiz günlük yedeklemeler sağladığımız için web sitenizin ele geçirilmesi, saldırıya uğraması veya silinmesi ile ilgili tüm endişeler ortadan kalkar.

7/24 Destek

Destek ekibimiz, hem yazılım hem de donanımla ilgili problemlerde yılların tecrübesine ve uzmanlığına sahip sertifikalı BT uzmanlarından oluşmaktadır.

Çalışma Süresi Garantili

Kurumsal düzeyde donanım ve en yeni ağ teknolojilerinin yardımıyla,% 99,99 çalışma süresi garantisi sunabiliyoruz.

Yıldırım Hızında

Web siteniz için en hızlı yükleme sürelerini sağlamak için RAID10 yapılandırmasında birinci sınıf, kurumsal düzey SSD’ler kullanıyoruz.

DNS YÖNETİMİ

Barındırma ortamınızdaki tüm DNS verilerinizi yönetme ve kontrol etme yeteneği. Sağlanan kontrol panellerimiz, barındırdığınız her eklenti alan adı için DNS’yi tamamen özelleştirmenize olanak tanır.

GÜVENLİK: TLS / SSL

Size TLS / SSL güvenlik önlemlerini yönetme yeteneği veriyoruz. Bu şifreleme özellikleri, gizli verilerinizin tehlikeye atılmasını önler.