Webyayım Linux barındırma hizmeti uygun fiyatlı ve çok esnektir. Linux web barındırma, WordPress, Zen Cart ve phpBB gibi komut dosyalarını destekleyen PHP ve MySQL ile uyumludur. Seçtiğiniz birini seçme imkanı ile size geniş bir kontrol paneli yelpazesi sunuyoruz. Tüm Linux web barındırma paketlerimiz sınırsız barındırma hesapları ve günlük yedeklemeler ile birlikte gelir. Ayrıca Ubuntu’dan Fedora’ya istediğiniz Linux tabanlı dağıtımı seçme olanağına da sahipsiniz. En yaygın kullanılan Linux dağıtımlarının en son sürümlerini sağlıyoruz. Unutmayın, destek ekibimiz her türlü ihtiyacınıza cevap vermek için 7/24 hevesle sizi bekliyor.

post-38
Gelişmiş güvenlik

Linux sunucularının (ve genel olarak açık kaynaklı yazılımların) bir diğer büyük satış noktası, emsallerinden daha güvenli olduklarına dair bir inançtır. Teori, herkesin kaynak kodunu incelemekte özgür olması nedeniyle, hataların daha hızlı bulunması ve üreticinin bir düzeltme yapmasını beklemeden, topluluk tarafından yamaların kaldırılabilmesidir.

post-50
Uyumluluk

Linux, PHP, MySQL ve Perl gibi en yaygın geliştirme platformlarıyla uyumludur. Web siteniz için gereken kodlama çok kapsamlı olmadıkça, bir Linux barındırma platformu için uygulamaların geliştirilmesi, diğer barındırma seçeneklerine kıyasla oldukça ucuz olabilir.

post-39
Çeşitlilik

Linux barındırma platformu, tercih ettiğiniz sayıda farklı veritabanı biçimi çalıştırmanıza olanak tanır. MySQL ve PostgreSQL gibi en popüler veritabanları ile sorunsuz bir şekilde uyumludur. Aynı zamanda diğer veritabanlarını da destekler ve bu, web işlevselliğinizi kısıtlama olmaksızın geliştirmek için gereken çeşitliliğe izin verdiği anlamına gelir.

post-50
Hız ve istikrar

Linux barındırma platformu, verimliliği ile de bilinir. Çoğu geliştirici, Linux’un diğer web barındırma platformlarından çok daha hızlı yüklendiğini ve çalıştığını kabul edecektir. Bu verimliliğin yanı sıra, Linux barındırma platformu da kararlılık konusunda bir üne sahiptir.

post-39
Basitlik

Birçoğu Linux’u Windows’un kullanıcı dostu arayüzüyle karşılaştırır ve Linux’un karmaşık bir platform olduğunu varsayar. Aksine, bir platform olarak oldukça basit ve karmaşık değildir ve bu, onu özelleştirme için iyi bir şekilde deneyim sağlar.

post-39
Dağıtım Desteği

Alıcılara, RIR, IP adresi transferi, IP adresi yayını ve yönlendirmesi ve WHOIS bilgilerinin güncellenmesi konularında yardımcı oluyoruz.

Kısa süre sonra shoutcast ile birlikte hizmete girecektir.

ÇÖZÜMLER


Linux Hizmeti Bunları İçerir


Günlük Yedeklemeler

Webyayım’ı seçerken, basit bir geri yükleme işlemi ile ücretsiz günlük yedeklemeler sağladığımız için web sitenizin ele geçirilmesi, saldırıya uğraması veya silinmesi ile ilgili tüm endişeler ortadan kalkar.

7/24 Destek

Destek ekibimiz, hem yazılım hem de donanımla ilgili problemlerde yılların tecrübesine ve uzmanlığına sahip sertifikalı BT uzmanlarından oluşmaktadır.

Çalışma Süresi Garantili

Kurumsal düzeyde donanım ve en yeni ağ teknolojilerinin yardımıyla,% 99,99 çalışma süresi garantisi sunabiliyoruz.

Yıldırım Hızında

Web siteniz için en hızlı yükleme sürelerini sağlamak için RAID10 yapılandırmasında birinci sınıf, kurumsal düzey SSD’ler kullanıyoruz.

DNS YÖNETİMİ

Barındırma ortamınızdaki tüm DNS verilerinizi yönetme ve kontrol etme yeteneği. Sağlanan kontrol panellerimiz, barındırdığınız her eklenti alan adı için DNS’yi tamamen özelleştirmenize olanak tanır.

GÜVENLİK: TLS / SSL

Size TLS / SSL güvenlik önlemlerini yönetme yeteneği veriyoruz. Bu şifreleme özellikleri, gizli verilerinizin tehlikeye atılmasını önler.